درباره چشم انداز و خط مشی بهتا

تمامی تصمیمات، اعمال و نتایج به دست آمده در مجموعه ی بهتا در چهارچوبی مشخص و مدون قرار دارند. ما با اصل قرار دادن تلاش و جهد و با تکیه بر ارائه کیفیتی مثال زدنی در این اندیشه هستیم که بتوانیم بیش از پیش، افراد را به تجربه کردن بهترین ها سوق دهیم. ما در بهتا این مسیر را هرچه بهتر و سریعتر هموار ساخته ایم.

هدف بهتا 

هدف بهتا این است که افراد داشتن زندگی بی دغدغه و آسوده را تجربه کنند. به همین منظور، بهتا با دارا بودن سامانه های اقتصادی پیشرفته، این بستر را فراهم می کند که همگان بتوانند بستری مناسب برای رسیدن به این هدف را داشته باشند تا هر کس، براساس شایسته سالاری به این مهم دست یابد. بدیهی است که ایجاد هرچه بهتر چنین بستری تبدیل به ارزشی غیر قابل انکار در بهتا شده است.


بستر اولین عاملی است که حتی قبل از فکرکردن درباره هر فرصتی باید سنجیده و ایجاد شود. تمامی ابر قدرت های تکنولوژی دنیا فقط به منظور ارائه خدماتی در حیطه تخصصی خودشان، بستری متناسب با نوع فعالیت را انتخاب و شروع به ارائه خدماتشان، در بازار هدف مد نظر خود کرده اند.

در بهتا با استفاده از خلاقیت و نبوغ ایرانی به کار رفته در طراحی و ساخت بستر انحصاری و بومی بایو، هم سعی کرده ایم که مسیر رسیدن به هدف را کاملا شفاف سازیم و هم این قابلیت را در اختیار داریم که بتوانیم در بیشتر زمینه های مرتبط با تکنولوژی، آنچنان کیفیتی را ارائه دهیم که تمامی شرکت های قدرتمند جهان برای بهبود خدمات خود به سمت استفاده از چنین بستری روی آورند، اما استراتژی رشد تخریبی مغایر با ارزش های ما در بهتا است به همین منظور ما همیشه با رویی گشاده آماده ی ایجاد دسترسی این شرکت ها بر بستر بایو هستیم.

نمی توان این موضوع را انکار کرد که این شرکت ها با ارائه ی خدماتشان تا به حال سهم بسزایی در پیشرفت جوامع بشری ایفا کرده اند. در این میان بهتا که با شعار “بهترین یا هرگز” حضوری پرقدرت پیدا کرده است با استفاده از بهترین خدمات ارائه شده توسط این شرکت، تولید و ساخته شده است.
لازم به ذکر است که نگاه ما همیشه مبتنی بر قدردانی و احترام نسبت به پیشگامان ارائه خدمات نوین بوده است، حال با همین نگاه ما پیشرفته ترین و نوین ترین خدمات را در راستای بهبود سبک زندگی مردم ارائه می دهیم.
شما می توانید با چشمان خود نظاره گر تحقق تمام و کمال خط مشی و چشم انداز ما در بهتا باشید.

512-512

بزودی...

این بخش به زودی برای استفاده قرار خواهد گرفت.