امنیت

هوش مصنوعی چندین سال است که موجب حیرت افراد شده است. ماشینی که قادر به تفکر مستقل، تصمیم گیری و واکنش مناسبی باشد موفقیت های زیادی را در عرصه های خدماتی و حرفه ای دربر دارد.

هدف استفاده از این تکنولوژی به کارگیری و سهولت هرچه بیشتر در نحوه ارائه خدمات، امنیت و ارتقا سطح کیفی و رفاهی جوامع می باشد.

مفهوم امنیت:

به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با انجام آن ها ضریب امنیت سایت به حداکثر رسیده و امکان نفوذ به آن به حداقل می رسد. توجه داشته باشید که امنیت سایت تابع موارد دیگری نیز می باشد که تمامی آن ها نقش بسیار اساسی در تامین امنیت وب سایت دارند.

امنیت سرور، امنیت شبکه، امنیت اینترنت،امنیت سیستم عامل، امنیت نرم افزار و موارد دیگر نقش کلیدی در تامین زیر ساخت امنیت وب سایت را دارند.

هوش مصنوعی در حال حاضر در طیف گسترده ای در موقعیت ها برای تقویت بهره وری، افزایش و بهبود تجربیات کاربر در بخش های مختلف خدماتی تولید به کار گرفته می شود.

یکی از زمینه هایی که استفاده از هوش مصنوعی در مراحل ابتدایی خود در آن قرار دارد، امنیت سایبری است.

وقوع تحولات سریع در چشم انداز تهدید سایبری در زمانی که توانایی هکر ها در ارتکاب جرائم کلاهبرداری و آسیب رساندن پیچیده تر از گذشته شده است. اگر می خواهید از این آسیب ها و کلاهبرداری ها در امان باشید استفاده از هر ابزار ممکن برای رسیدن به این هدف مهم است.

علاوه بر این شرکت های متوسط به لطف اقدامات بزرگی که در محاسبات ابری، اینترنت اشیاء، 5G، حجم داده ها، سرعت شبکه و سایر تکنولوژی های معاصر ایجاد شده است، شاهد رشد مداوم در تعداد و نوع کاربران، دستگاه ها، شبکه ها و روابط ها هستند.

درصورتی که سیستم در خصوص هماهنگی با سایر مکانیزم های دفاعی مستقر شوند هوش مصنوعی می تواند سلاح قدرتمندی در برابر حملات سایبری باشد.

512-512

بزودی...

این بخش به زودی برای استفاده قرار خواهد گرفت.