آغاز رویداد

پایان رویداد

25 فروردین 1402

24 اسفند 1401

logo delta

این آغاز بی پایان است...

جشنواره دلتای بهتا

دومین عیدانه بهتا

جشنواره دلتای بهتا تجربه‌ یک تفاوت است، تعهد و تمایز را در تمامی مراحل خواهید دید و به دلیل تعدد و تنوع اقلام هرآنچه بخواهید به سهولت و سرعت در دسترس شما قرار می‌گیرد.

logo delta

هیچ ورودی اتفاقی نیست

درباره بهتا

درباره بهتا

بهتا یک فناوری در عصر هوشمندی است که سالها تحقیق و تفحص و تلاش و تکاپو را در تاریخچه خود دارد و اکنون در مراحل اجرایی است.

بهتا یک فناوری در عصر هوشمندی است که سالها تحقیق و تفحص و تلاش و تکاپو را در تاریخچه خود دارد و اکنون در مراحل اجرایی است.

team scaled

معرفی بهتا

بهتا با گذشت سال ها تلاش در قالب یک سبک زندگی جدید و نه تنها یک اپلیکیشن، با هدف ریشه کن کردن فقر و ارتقای سطح رفاه اقتصادی مردم عزیز کشورمان متولد شد.
اعضای مجموعه بهتا از سال 1394 هجری شمسی کار خود را در زمینه ی تجارت الکترونیک شروع کرده و در سال ۱۴۰۰ با شرکت آفرینش سیستم اندیشه پرداز به واسطه بهره برداری و توسعه کار خود در سالهای اخیر به همت تلاش شبانه روزی تیم حرفه ای خود توانسته دری جدید به دنیای تکنولوژی بگشاید. در طی این مسیر سختی ها و مشکلات زیادی را در زمینه های مختلف پشت سرگذاشته و در تمام مسیر، همگام با شعار خود (بهترین یا هرگز) پیش رفته و نگاهش به فتح بازارهای جهانی و کسب افتخار برای کشور عزیزمان بوده است. ما حصل این نبوغ و پشتکار، پدیده ای به نام بهتا است و برای اولین بار در سده گذشته، تنها زمینه ای است که قابلیت رقابت در حوزه فناوری های نوین را دارد.
پس از انجام بررسی های بسیار و پی بردن به این موضوع که بستر های فعلی برای تحقق بخشیدن به اهداف بهتا ناکارآمد هستند، به منظور ایجاد قدرتی انکارناپذیر، پروژه خلق بستری مناسب برای بهتا شروع شد. این بستر که به واسطه نبوغ ایرانی خلق شده است بایو نام دارد.
به یاری خداوند متعال، با صبر و شکیبایی در مواجهه با ناملایمات پیش آمده در طی این مسیر، حال با افتخار شالوده ی سال ها، تلاش بی وقفه را به شما معرفی می کنیم.
Previous
Next
behta logo

کاربران جشنواره تا این لحظه

0
counter
0 +

کاربران جشنواره تا این لحظه

logo delta

درباره جشنواره
دلتای بهتا

‎حرکت، تضمینِ پویاییِ وجودیتِ آینده است ‎به لطف خدا و تلاش بی وقفه، دومین جشنواره ی عیدانه، با نام «دلتای بهتا» آغاز شد. ‎امروز، آغازگر تعامل شما عزیزان جانمان، در ارتباط با خانواده ی بهتا، شده‌ایم و به همراهی شما سروران و همیاری صاحبین کسب‌وکار، فضایی فراهم آورده ایم، تا به لطف خدا، بتوانیم به تمامی اقشار جامعه، سطح بالایی از کیفیت و همچنین رفاهی شایسته را ارائه دهیم تا شاید بتوانیم در این جشنواره، بخشی از بار هزینه های خرید و خدمات خانواده های عزیزانمان را اینبار بر دوش‌ هایمان تقسیم کنیم. ‎این‌بار، شروع بدیعی از تعامل‌ است… ‎
ما آگاهیم آنجا که همگان از تلاش دست می‌کشند، برای رسیدن و جوانه زدن و رشد کردن، لحظه‌ای نباید دست از عمل کشید و این عمل همراه است با صبوری… ‎صبر ریشه‌ساز است ‎که صبر بود که سازندگی بود ‎«صبر»، کلید است، ایستایی ندارد و ارمغانش، رُشد است. ‎صبر حرکت دارد و حرکت نشانی از وجودیت آینده … ‎به امید خدا و به مهر و همراهی شما، سحر رویاهایمان را به روشنی شاهدیم… ‎در این لحظهٔ زیبای زندگی دست همگی را سفت بچسبیم، چراکه هیچ حرف و سخنی حقیقی‌تر از شعارِ “بهترین یا هرگز” نبوده و نیست… ‎چراکه کیفیت، به‌طور قطع سلیقه‌ای نیست…‎
صمیمانه بهار پیش رو را تبریک می‌گوییم و سال و حال و ایامی نیک را برایتان آرزو داریم. ‎سال را با دلتای بهتا، نو می‌کنیم.
Previous
Next
0
counter

میانگین امتیاز کاربران

0 +

میانگین امتیاز کاربران

اصناف

سالی متفاوتی پیش روست
بیش از 13 صنف متفاوت برای شما و در کنار شما به استقبال سال جدید می روند.

تمامی حقوق برای بهتا محفوظ می‌باشد. 1402