تاریخچه بهتا

بهتا با گذشت سال ها تلاش در قالب یک سبک زندگی جدید و نه تنها یک اپلیکیشن، با هدف ریشه کن کردن فقر و ارتقای سطح رفاه اقتصادی مردم عزیز کشورمان متولد شد.

اعضای مجموعه بهتا از سال 1394 هجری شمسی کار خود را در زمینه ی تجارت الکترونیک شروع کرده و در سال ۱۴۰۰ با شرکت آفرینش سیستم اندیشه پرداز به واسطه بهره برداری و توسعه کار خود در سالهای اخیر به همت تلاش شبانه روزی تیم حرفه ای خود توانسته دری جدید به دنیای تکنولوژی بگشاید. در طی این مسیر سختی ها و مشکلات زیادی را در زمینه های مختلف پشت سرگذاشته و در تمام مسیر، همگام با شعار خود (بهترین یا هرگز) پیش رفته و نگاهش به فتح  بازارهای جهانی و کسب افتخار برای کشور عزیزمان بوده است. ماحصل این نبوغ و پشتکار، پدیده ای به نام بهتا است و برای اولین بار در سده گذشته، تنها زمینه ای است که قابلیت رقابت در حوزه فناوری های نوین را دارد.

پس از انجام بررسی های بسیار و پی بردن به این موضوع که بستر های فعلی برای تحقق بخشیدن به اهداف بهتا ناکارآمد هستند، به منظور ایجاد قدرتی انکارناپذیر، پروژه خلق بستری مناسب برای بهتا شروع شد. این بستر که به واسطه نبوغ ایرانی خلق شده است بایو نام دارد.

به یاری خداوند متعال، با صبر و شکیبایی در مواجهه با ناملایمات پیش آمده در طی این مسیر، حال با افتخار شالوده ی سال ها، تلاش بی وقفه را به شما معرفی می کنیم.

512-512

بزودی...

این بخش به زودی برای استفاده قرار خواهد گرفت.