درباره بهتا

darbaremaa

در طول زندگی انسان ها از ابتدای بشریت تا کنون؛ هر نوآوری که به انجام ساده تر و سریع تر فعالیت های انسان شتافته است همراه همیشگی زندگی او و نسل های بعد از او شده است.

هدف ما از تولید و ابداع فناوری ها، بالا بردن سطح کیفی زندگی بشر است؛ در همین راستا، حرکت در مسیر رشد اقتصادی که در ادامه باعث پیشرفت و رشد چشمگیر در چرخه اقتصاد کشور و همچنین بالا رفتن سطح رفاه جوامع خواهد شد، سرلوحه کار ما است.

بهتا، بدون شک در دنیای نرم افزار ها، نمونه ای بی نظیر است که برای اولین بار در جهان، از دل ایران، بر بستر یک پلتفرم منحصر به فرد، تولید شده توسط متخصصان جوان ایرانی، در مجموعه آفرینش سیستم اندیشه پرداز به وجود آمده است که به شرح مختصری از توانایی ها و قابلیت های حیرت انگیز این نوآوری های کاملا بومی می پردازیم.

بستری که برای حرکت سریع، دقیق، همراه با گرافیک بی نظیر و رشد نا محدود بهتا تولید شده است بایو نام دارد. پلتفرمی که در نوع خود یک شاهکار جهانی، برگرفته از نبوغی تحسین برانگیز در حوزه برنامه نویسی است که به زودی مایه مباهات و افتخار کشور خواهد بود و نمونه ای بی نظیر از توان و دانش بی رقیب جوانان ایرانی می باشد.

بهتا که یک اکوسیستم نرم افزاریست و حاصل سالها تلاش بی وقفه و شبانه روزی و دانشی نایاب است، بسیاری از نیازهای جامعه را شناسایی کرده و برای رفع آنها با بهترین کیفیت ممکن قدم برداشته است.

لازم به ذکر است که ایده پردازی، طراحی و ساخت جزء به جزء نرم افزار بهتا، به همت اعضای لابراتوار تولید بهتا در قالب چندین تیم حرفه ای و مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا صورت گرفته است که به شیوه ای نوین و از نو پایه ریزی شده و حتی در ریز ترین جزئیات مانند آیکون ها نیز به طراحی مستقل آن پرداخته شده است؛ در نتیجه این فناوری کاملا انحصاری است و در هیچ شاخه ای از آن به هیچ عنوان کپی برداری از جایی صورت نگرفته که این خود در بیش از ۶۰ صفحه از یک نرم افزار، بی مانند است.

گرافیک متفاوت و بسیار بالای نرم افزار، سرعت بی نظیر اجرای رندرهای گرافیکی، ابزارهای منحصر به ‌فرد درون نرم افزار همه و همه نشان از یک شاهکار متفاوت و تکرار نشدنی دارد.

ما معتقدیم که تولید با کیفیت، اصل اساسی و کلید دستیابی به برتری در فناوری ها و در نتیجه موفقیت بی چون و چرای یک تجارت است و به همین دلیل با تاکید بر رعایت اصول و استاندارد ها در کنار به کارگیری خلاقیت و نوآوری های ابداعی با نگاهی فراملی و جهانی به طراحی و تولید این بستر پرداخته ایم.