جشنواره دلتای بهتا

جشنواره دلتای بهتا

در زندگی روزهای مهمی وجود دارد، روزها ولحظه هایی که می تواند فرصتی بی تکرار باشد و بهرمندی از آن، خاطره ای به یادماندنی را بسازد.
مردم فهیم‌مان، متعاملین و خانواده‌‌ی بزرگ بهتا، مفتخریم که به اطلاعتان برسانیم، پس از انتشار اولین نسخه‌ از مجموعه اپلیکیشن‌های بهتا با نام «نسخه آلفا» نوبت ورود به مرحله‌ای دیگر، گشوده شدن درهایی بزرگ‌تر و وقت پیوند‌های ارتباطی در بستر بهتا است.

سال را جوری دیگر نو می‌کنیم و به اطلاعتان می‌رسانیم که دومین عیدانه‌ی بهتا را با نام « دلتای بهتا » به مدت ۳۱روز از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ تا پایان ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ به منظور تعاملی گسترده تر میان متصدیان، رانندگان، کاربران و صاحبین کسب‌وکار، با هدف ایجاد تعاملی سازنده و برخورداری همه‌ی متعاملین و در نظر گرفتن ارتقاء سطح رفاهی، در دو شهر مشهد و اصفهان برگزار می گردد.

در جشنواره امسال که نام زیبای « دلتای بهتا» بر آن نهاده شده است، برنامه‌ای با کمیت و کیفیتی شایسته، برای آحاد جامعه در نظر گرفتیم تا عیدانه ای درخور منزلت کاربران تقدیم نماییم.
از این رو بیش از ۱۵۰ مرکز فروش در قالب ۱۳ صنف مختلف در دو شهر مشهد و اصفهان با بهتا همکاری دارند.

پراکندگی فروشگاه ها در تمام نقاط سطح شهر امکان دسترسی آسان را برای کاربران فراهم می آورد. در این جشنواره نوروزی مراکز فروش متنوعی با کیفیتی بالا درنظر گرفته شده است.
جشنواره دلتای بهتا زمینه ساز آشنایی هرچه بیشتر مردم، مشاغل و کاربران با بهتا و هم‌چنین آغاز تعامل متعاملین با یکدیگر است که گامی در جهت ورود به بازار می باشد.
بر آنیم که «جشنواره دلتای بهتا» را به رویدادی فراگیر تبدیل کنیم.

در جشنواره دلتا تمام تعهد ما کیفیت است. از این رو از لوازم خانگی و الکترونیکی گرفته تا شادی و نشاط در کنار خانواده، تنوع مواد غذایی با کیفیت و مطلوب و طعم های لذیذ تا سرگرمی های هیجان انگیز، انتخابی برای همه وجود دارد و دنیایی از خدمات و محصولات، با تخفیفات ویژه و موقعیتی کم نظیر برای تجربه بهترین ها در اختیار کاربران عزیز قرار داده شده است.

ما بر این باوریم که همه، صرف نظر از وضعیت یا هویت، شایسته فرصتی برای تجربه ای فوق العاده در جشنواره دلتای بهتا هستند.
در نهایت، این جشنواره نوروزی جشن فرصت ها خواهد بود.
جشنی که اتفاقات خرسندی را رقم خواهد زد و شکل جدیدی از جشنواره و عیدانه را در جامعه به وجود خواهد آورد.

مردم فهیم‌مان، چاره سازی جز خدا در مقام اول نیست و نبوده و آنچه که محبت را بر دل خلایق ثبوت بخشیده، همان احساس دوستی و عشق به یکدیگر بوده که در نهاد آدمی به ودیعت نهاده شده و آدمی می‌بایست شایستگی خود را به ظهور برساند و تلاش ما در جهت حمایت از زندگی و سلامت مردم‌مان بدون در نظر گرفتن هیچ گونه تبعیض میان آنها، تلاش برای تامین احترام انسان ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم و صلح پایدار در دل یکدیگر بوده، که از اهداف شاخص خانواده بزرگ بهتا در جشنواره نوروزی دلتا می‌باشد.

ما، باهم می توانیم جهانی بهتر، روشن تر و زیباتر ایجاد کنیم. باشد که امسال سالی پراز عشق، شادی و سعادتمندی را پیش‌رو داشته باشیم.

512-512

بزودی...

این بخش به زودی برای استفاده قرار خواهد گرفت.