برندگان جشنواره BEHTA EVOLUTION

طبق برنامه تعیین شده که به اطلاع متصدیان و متعاملین عزیز نیز رساندیم در آخرین هفته فروردین ماه با مراسم هیجان انگیز قرعه کشی برندگان جشنواره ویژه عید نوروز بهتا  (behta evolution)  لایو اینستاگرامی ما و شما عزیزان همراه برگزار شد.

یاد آوری می کنیم که جشنواره عیدانه بهتا از تاریخ 1401/01/03 آغاز و تا پایان شامگاه 1401/01/22 با همراهی بسیار گرم شما متصدیان و اعضای محترم متعامل ادامه یافت.

همانطور که حتما شما عزیزان همراه بخاطر دارید در تاریخ 1401/01/23 روز سه شنبه شب در ساعت 20:30 مراسم قرعه کشی برندگان جشنواره شامل متصدیان و متعاملین (عرضه کنندگان کالا و خدمات) را به سمع و نظر شما بزرگواران رساندیم.

آقای مهران راح به عنوان مجری مراسم ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به حضار، برندگان قرعه کشی را معرفی نمودند و سپس جوایز توسط آقای امیر ایزدی مدیریت بازرگانی مجموعه بهتا به ایشان تحویل داده شد.

در پایان این مراسم نیز جناب آقای مهدی وحیدی به عنوان قائم مقام پروژه بهتا، دیگر بار ضمن اظهار خرسندی از استقبال متصدیان محترم و استفاده آن ها از امتیازات و خدمات این جشنواره اذعان نمود: سایر مراکز کسب و کار می توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام بهتا و ارسال مشخصات خود از امتیازات و توانمندی های مجموعه بهتا در جهت رونق کسب و کار خود بهره مند گردند، همچنین ایشان اعلام نمودند: “جلسه‌ ای با حضور مدیریت عامل پروژه بهتا به زودی برگزار خواهد شد که این جلسه به صورت زنده از صفحه اینستاگرام برای کلیه کاربران فضای مجازی، متصدیان و متعاملین محترم قابل دسترسی می باشد” و مقرر گردید تاریخ و ساعت این جلسه از طریق صفحه رسمی بهتا اطلاع رسانی شود.

با ما در صفحه اطلاع رسانی اینستاگرام به آدرس behta__app و نیز اخبار سایت رسمی بهتا همراه باشید.

 

512-512

بزودی...

این بخش به زودی برای استفاده قرار خواهد گرفت.